Hotel Eden Nei Pori Grécko
1. Termín 18.-31.7.2020 (áno, už o tri týždne!)
2. Doprava autobusom Neoplan za dodržania veľmi prísnych hygienických opatrení, s možnosťou pristúpenia v Brne a Bratislave. Plne vybavený klimatizovaný autobus. Predpokladaný odchod 18.7. v popoludňajších hodinách
3. Ubytovanie 11 nocí od 19.7. – 30.7. v rodinnom hoteli Eden v letovisku Nei Pori na juhu Olympskej riviéry https://www.hoteleden.gr/. Hovoril som osobne s majiteľkou hotela a sú plne pripravení poskytnúť služby v súlade s najvyššími hygienickými požiadavkami. Jedinou prosbou je pochopenie pre sprísnené podmienky použitia hotelového bazénu.
Na pláži je však situácia bez akéhokoľvek obmedzenia. Letovisko Nei Pori má obrovskú piesočnú pláž, s pozvoľným vstupom do mora, vybavenú sprchami, kabínkami, športovým zázemím a s promenádou s množstvom barov, reštaurácií a obchodíkov rozličného druhu.
4. V prípade záujmu možnosť absolvovať fakultatívne výlety ku kláštorom Meteora, k pohoriu Olymp (Litochoro, Dion), kráľovským hrobkám vo Vergine, Thessaloniki (odsprevádzané mnou osobne)
5. Odchod z Nei Pori dňa 30.7. v popoludňajších hodinách, príchod domov 31.7.

Vzhľadom na to, že pôjde o zájazd zorganizovaný v neobvykle krátkom čase, budem potrebovať, aby ste si rozmysleli a dali mi vedieť písomne na email pecovarhy@gmail.com, či máte záväzný záujem zúčastniť sa tohto programu, a to už do tejto nedele, 28.6.2020!

Podmienky:
1. V cene 600 € na osobu je zahrnutá doprava autobusom, 11xubytovanie v hoteli Eden v Nei Pori s raňajkami
2. Zálohu 200 € zložiť na účet spoločnosti Nikitravel.sk do 7.7.2020 bez možnosti storna (prosím iba seriózny záujem, najmä z dôvodu, že autobus nemôže byť plne obsadený vzhľadom na súčasné podmienky prepravy). Doplatok najneskôr pri nástupe. Samozrejmosť je vrátenie celej sumy, ak sa zájazd nezrealizuje.
3. Cestovné poistenie a platné cestovné doklady si bude potrebné zabezpečiť individuálne!
 
Číslo účtu, prípadne dodatočné informácie (miesta a časy nástupov a pod.) prosím riešme cez email pecovarhy@gmail.com, alebo tel. +421 917 253426